Tutvustus

BHRS (Baltic Hospitality and Retail Systems) OÜ on rahvusvahelise kogemusega ettevõte, kes turustab alates 1996. aastast tark- ja riistvaralahendusi Eesti, Läti ja Leedu majutus-, toitlustus- ja meelelahutusasutustele ning alates aastast 2013. ka tarkvaralahendusi jaemüügisektorile. Ettevõte on ülemaailmse Oracle kontserni Hospitality toodete esindaja Balti riikides, keda teatakse sageli maailmas enimkasutatud hotellijuhtimissüsteemi Fidelio Suite8 ja Opera järgi.

BHRS OÜ missiooniks on komplekssete infotehnoloogiliste lahenduste pakkumine koos tehnilise toe osutamisega suurtele ning samuti väikestele ettevõtetele Eestis, Lätis ja Leedus.

Ettevõtte peakontor asub Tallinnas ning esindused Riias ja Vilniuses. BHRSi kontorite ülesandeks on kliendisuhete korraldamine, kõrgetasemelise ööpäevaringse tehnilise toe osutamine ning kliendikoolituste läbiviimine. BHRS OÜ poolt pakutavaid süsteeme kasutab enam kui 120 klienti Eestis, Lätis ja Leedus. Nende hulgas on suured rahvusvahelised hotelliketid nagu Rezidor Hotel Group (Radisson Blu Hotels & Park Inn Hotels), Accor, Fairmont, Kempinski, jt, samuti Baltikumi suurimad hotelliketid Tallink Hotels, Kolonna Hotels Group, Wellton Hotels Group, Meriton Hotels, Centrum Hotels Group, jt, kui ka väiksemad iseseisvad hotellid ja restoranid.

BHRS OÜ poolt esindatavad tooted on:

· Fidelio Suite8 - hotellijuhtimissüsteem väikestele ja keskmise suurusega hotellidele

· Opera - hotellijuhtimissüsteem suuretele hotellidele ja hotellikettidele

· Bella Vita - SPA-de ja SPA hotellide juhtimissüsteem

· Micros 3700 - kassasüsteem keskmistele ja suurematele toitlustusasutustele

· Micros e7 – kassasüsteem väiksematele toitlustusasutustele

· Micros Retail - Kachng – tarkavaralahendus väiksematele ja keskmistele jaekaubandusettevõtele

· Micros Retail - XStore – tarkavaralahendus väiksematele ja keskmistele jaekaubandusettevõtele

· Bartech - automaatsed minibaarid majutusasutustele

· Hewlett Packard - serverid, arvutid ning kassad kõikidele kliendigruppidele

BHRS OÜ teeb tulemuslikku koostööd turismi- ja hotellikoolidega, kus on võimalik õppida kasutama hotellisüsteemi Fidelio Suite 8 ja kassasüsteemi Micros 3700. Koostööd tehakse turismikoolidega Tallinnas, Tartus, Pärnus, Kuressaares, Riias, Vilniuses, Kaunases ja mujal.