LAHENDUSED

BHRS pakub majutus-, lõõgastus ja toitlustusasutustele integreeritud lahendusi, mis sobivad nii väikestele alustavatele firmadele kui suurtele meelelahutuskeskustele. Kas te juhite väikest, limiteeritud teenustega hotelli, suurt majutuskompleksi, konverentsikeskust, spad, erinevates riikides toimivat hotelliketti, pubi, kiirtoitlustusrestorani või restorani ketti- meie tootevalikust on koostada sulle lahendus, mis vastab just sinu ettevõtte nõudmistele, muudab igapäevased töörutiinid sujuvaks ning tagab kontrolli ettevõttes toimuva üle.

BHRS-i koostööpartnerite poolt loodud tooted on maailmas juhtival kohal ning valitud eelistatud lahendusteks enamike suuremate ja väiksemate rahvusvaheliste hotelli- ja restoranikettide poolt. Toodete jätkuvasse arengusse panustatakse pidevalt ning luuakse uusi võimalusi nii kaugjuhtimiseks kui kliendiga sujuvamaks suhtlemiseks erinevate kanalite kaudu. Lai valik liideseid tagab ühendusvõimaluse suurema osa rahvusvaheliselt tuntud majutusasutustes kasutatavate süsteemidega nagu telefonijaamad, PayTV, lukusüsteemid, maja energiajuhtimise süsteemid, automaatsed minibaarid jne.

Tutvu lähemalt....

Majutus ja lõõgastus

 

MICROS-Fidelio pakub laias valikus erinevatele vajadustele mõeldud, modulaarseid, nii üksikule hotellile kui ka hotellikettidele sobivaid juhtimislahendusi.

Loe edasi...

 

Toitlustus

MICROS pakub laiahaardelisi toitlustuse müügipunkti süsteeme (POS), mida on võimalik kohandada erinevat tüüpi ja suurusega toitlustusasutustele, hoolimata sellest, kas opereerid ühe restorani või sajaga.

Loe edasi...

Bartech minibaarid

Bartech automaatsed minibaarid on kaasajal hotellijuhtimise juures oluliseks teguriks. Toode on loodud hotellidele eesmärgiga saavutada pidev kontroll teenuste üle ning optimiseerida müügitulemusi.

Loe edasi...