Jaekaubandus

ÕIGE KOOSLUS JAEKAUBANDUSE TARKVARA VASTAMAKS PALJUDELE ERI VAJADUSTELE

 

Mitmekanalilise turundusega tegelevas jaekaubanduses ei ole olemas sellist asja nagu "üks suurus sobib kõigile" lahendus. Seepärast pakub Micros hulga valikuid, et tagada erinevatele vajadustele sobivad lahendused.  Me aitame sul oskuslikult kokku panna tarkvaralahenduse, mis sobib sinu äri ja opereerimise unikaalsetele eesmärkidele, sinu kauba kategooriale, olemasolevale tehnoloogiale, implementeerimis ajagraafikule ja eelarvele.   Me isegi varustame sind tehnilise toe teenustega selleks, et aidata sind sinu protsessides. Lõpptulemus: saavutad kiirelt mängu muutva efektiivsuse tehes samal ajal eeltööd tuleviku laienemiseks ning sinu jaekaubanduse keti evolutsiooniks.

 

 

 

 

MICROSE JAEMÜÜGI LAHENDUSTE KOMPLEKT

 

Kassasüsteemid

 

 

 

 

 

 

Me mõistame jaemüügi väljakutseid ja kriitilisi edutegureid, nagu:parem klienditeenindus, stabiilsus, integreeritus ja rahvusvaheline võimekus, kui nimetada peamised.

Loe edasi...

Püsikliendi haldus

 

 

 

 

 

MICROS lahendused kliendisuhete turunduseks (CRM) ja klientide lojaalsuse tõstmiseks aitavad teil luua ja arendada pikaajalisi kasumlikke suhteid, mõistes oma kliente, tunnustades neid ostude eest ning edastades pakkumisi ja kampaaniaid õigetele inimestele, võttes aluseks nende reaalsed tegevused ja tehingud.

Loe edasi...

Kadude ennetamine

 

 

 

 

 

 

Kohene mõju, kestev kasu ja käitumise muutused

Loe edasi...

Internetikaubandus

 

 

 

 

 

MICROS internetikaubandus teenused ja lahendused pakuvad rikkalikke ja paindlikke võimalusi kogu internetikaubanduse elutsükli kõigil etappidel.

Loe edasi...

Mobiilsed lahendused

 

 

 

 

 

 

 

 

MICROS mobiilse jaemüügi lahendustega saate oma klientide ostukogemuse paljudel viisidel sujuvamaks muuta ja seda nii kaupluses kui veebis.

Loe edasi...

Tarneketi haldus

 

 

 

 

 

MICROS pakub lahenduste komplekti, mis aitab teil planeerida, jälgida ja hallata müügiedustust, otsetarneid ja suhteid tarnijatega.

Loe edasi...

Tellimuste haldus

 

 

 

 

 

MICROS tellimuste halduse lahendused ühendavad endas märkimisväärselt rikkalikud funktsioonid ja võrreldamatu paindlikkuse.

Loe edasi...

Analüüsitarkvara

 

 

 

 

 

MICROS jaemüügi ärianalüüsi lahendustega saate tehinguandmed kõigist oma müügikanalitest ühte andmelattu koondada, kus neid saab ka ilma võrguühenduseta analüüsida, ilma et see häiriks teie ettevõtte müügiprotsesside tööd.

Loe edasi...

Tööjõu haldamine

 

 

 

 

 

Jaemüügi alal on üheks edu võtmeks omada õigel ajal õiges kohas õiget personali ning see lähenemine hoiab ka kulud kindlalt kontrolli all.

Loe edasi...

Riistvara

 

 

 

 

 

 

 

 

Micros pakub laialdast valikut riistvara, mis vastab sinu vajadustele

Loe edasi...