Tarneketi haldus

 

Müügiedustuse ja tarnijate tõhusam haldus

MICROS pakub lahenduste komplekti, mis aitab teil planeerida, jälgida ja hallata müügiedustust, otsetarneid ja suhteid tarnijatega. Need jaemüügi tarkvaralahendused teevad paljud aeganõudvad toimingud automaatseks ja sujuvaks. Lisaks võimaldab parem ülevaade oma keskkonnast teil kiiremaid ja paremaid otsuseid teha.

Otsetarnete haldus

Võime kolmandaid isikuid hõlmavaid tellimuseprotsesse tõhusalt hallata mõjutab oluliselt tellimuste täitmise kulusid ja kasumit, ükskõik kas töötate siis väiketarnijate, suurtootjate või mis tahes vahepealse kombinatsiooniga. Ja sama oluline on, et tehinguprotsess oleks ka klientidele täielikult läbipaistev, tagamaks hea klienditeeninduse ja kaubamärgi maine.

Toote elutsükli haldus (PLM)

MICROS toodete elutsükli halduse lahendus myCreations aitab jälgida jaemüüja kaubamärgi all müüdavate toodete väljatöötamist ja tootmist. Üksikasjalikud ja kohe kättesaadavad andmed toodete koostisainete, nende hankeallikate ja tootmisprotsessi kohta aitavad tagada tootekvaliteeti ja järgida eeskirjade nõudeid, mis omakorda hoiab alal teie kaubamärgi mainet. Samuti võimaldab see kiiret ja tõhusat reageerimist, kui siiski mingeid probleeme peaks tekkima.

Tooteandmete haldus

Nüüd saate korraldada kõiki oma toodete pilte, kirjeldusi ja andmeid ühes andmebaasis, kust need võetakse kõigi kasutuskohtade jaoks – veebilehele, kataloogi kujundusse, kassadesse, klienditelefoni jaoks ja mujale. Kui tootjad omalt poolt muudatusi teevad, siis teil on vaja uuendada vaid tooteandmete halduse tarkvara Product Information Manager.

 

PRODUCT INFORMATION MANAGER

RETAIL  MERCHANDISE PLANNING

MYCREATION