Tellimuste haldus

Lihtsad lahendused keerukatele olukordadele

MICROS tellimuste halduse lahendused ühendavad endas märkimisväärselt rikkalikud funktsioonid ja võrreldamatu paindlikkuse. Kõige lihtsamini öeldes võimaldab see otsemüügi tarkvara klientidel esitada oma tellimused mis tahes viisil ning ei vähenda seejuures nende ostukogemuse kvaliteetsust ja ajakohasust ega teie tegevuse tõhusust ja kasumlikkust.

Sujuv ühenduvus tähendab reaalajas andmeid

Tellimuste halduse süsteem ühendub sujuvalt ka MICROS lahenduse teiste osadega, sealhulgas meie e-äri, kliendisuhete turunduse ning püsikliendipunktide/kinkekaartide funktsioonidega.

Selle tulemusena näevad nii teie klienditelefoni operaatorid kui veebikliendid reaalajas kõiki tellimuse esitamise ja selle täitmise aspekte. Näiteks saab reaalajas – juba enne tellimuse lõplikku esitamist – kontrollida toote saadavust, nii et klientidel on realistlikud ootused seoses oma tellimuste kättesaamisega. Ka kohe pärast tellimuse esitamist saab korrektiive teha, näiteks ühendada sama kliendi kaks tellimust või muuta tarnemeetodit või kohaletoimetamise kellaaega.

MICROS tellimuste halduse lahendused ühenduvad hästi ka teiste oluliste süsteemidega, näiteks teie finantstarkvaraga, ja kaasnevate rakendustega nagu maksuarvestus.

Asjalik teave tellimuste tõhusmaks tõhusamaks haldamiseks

Kontoris annab tellimuste halduse ühendamine ärianalüüsi funktsioonidega teile jooksvate tegevuste kohta hea ülevaate, võimaldades ettevõte tööprotsesse peenhäälestada ja varude jaotust kohandada, suurendamaks tõhusust, vähendamaks kulusid ja kiirendamaks tellimuste täitmist.

MICROS jaemüügi tarkvaralahendused on väga skaleeritavad, võimaldades lihtsasti kohaneda tipphooaja nõudlusega ja tulla hästi toime kiire klientide, tehingute, toodete ja tarnijate arvu kasvuga, mida teie otsemüügi kanalid edukalt toetavad.