Internetikaubandus

 

Lahendused kogu internetikaubanduse elutsüklile

 

MICROS internetikaubanduse teenused ja lahendused pakuvad rikkalikke ja paindlikke võimalusi kogu internetikaubanduse elutsükli kõigil etappidel. Müügiedustusest ja kasutajasõbralikkuse alastest konsultatsioonidest kuni e-äriks sobiva veebikujunduseni, internetikaubanduse platvormist ja ostukorvi lahendusest kuni analüüsi ja tulemusteni välja – MICROS aitab teid.

Tõestatud edu internetikaubanduse vallas

MICROS veebimüügi lahendused on tuntud ja tunnustatud abivahendid, mis aitavad e-kauplustesse külastajaid tuua, külastajaid ostma panna, nende keskmist tellimuse summat suurendada, tulusid tõsta ja kulusid langetada. Nii näiteks on meie kliendid saavutanud 20 protsenti suuremad külastajate arvud ja rohkem kui 600 protsenti suuremad läbimüügid, vähendades kulusid tellimuse kohta lausa 60 protsendi võrra.

Optimaalset tulemused

Tõhus lahendus algab otsingumootorite jaoks optimeerimisest (SEO), mis toob teie veebisaidile õigeid külastajaid: neid, kelle otsingusõnad näitavad, et nad on teie poolt pakutavast tõenäoliselt huvitatud.

Kui külastajad on juba teie veebisaidile jõudnud, siis on tohutult palju võimalusi neid köita. Paindlikud veebisaidilt otsimise võimalused aitavad ostjatel kiiresti valikutes orienteeruda ja leida just need tooted, mida nad otsivad. Isikupärastamise võimalused teevad nende kogemuse just nende eelistustele vastavaks. Näiteks võib süsteem uue kliendi ära tunda ja talle eripakkumisi teha, nagu näiteks esimese ostu puhul tasuta kojutoomine. Soovituste mootorid teevad lisamüügi ja ristmüügi pakkumisi, mis põhinevad varasematel ostudel või muudel kriteeriumidel, mille teie turundusosakond ette annab.

Internetikaubanduse ostukorv

Paindlikud ja lihtsasti kasutatavad müügiedustuse võimalused aitavad müügi- ja turundusosakonnal uusi tooteid välja panna ja lihtsasti kampaaniaid algatada ja neid häälestada, hoides teie veebisaidi alati värske ja tõhusana, ilma et oleks vaja IT-toe poole pöörduda.

Ning kui olete külastaja ostma meelitanud, siis aitab hästi seadistatud ja lihtsasti kasutatav ostukorv tagada tehingu lõpuleviimise, tõstes sellega tulusid ja vähendades ostuta lahkujate arvu.

Veeb 2.0 võimalused

Veeb 2.0 võimalused aitavad külastust kliendi jaoks veelgi rikastada, luues ühistel huvidel põhinevaid kogukondi – näiteks lemmikloomade, moe, kokkamise või fotograafia alal –, mis on seotud ka teie toodete ja teenustega. Klientide endi poolt loodav sisu, nagu arvustused, soovitused ja õpetused hoiavad külastajaid kauem teie veebisaidil, panevad neid külastuse jooksul rohkem kulutama ja annavad neile põhjuse sagedamini naasta.

Sotsiaalne müük/jaemüük

Veebikogukond ei ole uus nähtus, kuid praegused trendid inimeste võrgusuhtluses ja omavahelises jagamises mõjutavad tugevasti ka e-äri. Kuna kliendid veedavad rohkem aega sotsiaalvõrgustike lehtedel, otsivad jaemüüjad viise, kuidas köita neid seal, kus nad parajasti on, ilma vajaduseta neid oma veebisaitidele tõmmata. Selle hõlbustamiseks kasutab avatud äri platvorm (OCP) niisuguseid võimalusi nagu „Lisa“ (Add This), Facebooki „Meeldib“ (Facebook Like) ja Gigya, mis võimaldavad klientidel olulist tooteinfot e-äri veebisaidilt otse mitmesuguste sotsiaalvõrgustiku lehtedele postitada, kus seda jagatakse terves kogukonnas. Gigya ja teised sarnased vahendid teevad info mitmetes sotsiaalvõrgustikes korraga jagamise lihtsaks, kasutades üht sisselogimist, jagamist, reaktsioone, tegevuste teateid, kommentaare ja ka mobiilset jagamist.

Alltoodud blogipostitused selgitavad, miks sotsiaalse suhtluse ja jaemüügi kokkukoondumine on e-äris oluline.

http://blog.fry.com/my_weblog/2011/07/people-are-social-computers-are-not.html

 

LOE ROHKEM INTERNETIKAUBANDUSE LAHENDUSE KOHTA

LOE ROHKEM MEIE OPEN COMMERCE PLATVORMI KOHTA