Püsikliendi haldus

 

 

MICROS lahendused kliendisuhete turunduseks (CRM) ja klientide lojaalsuse tõstmiseks aitavad teil luua ja arendada pikaajalisi kasumlikke suhteid, mõistes oma kliente, tunnustades neid ostude eest ning edastades pakkumisi ja kampaaniaid õigetele inimestele, võttes aluseks nende reaalsed tegevused ja tehingud.

 

Põhjalik kanaliülene ülevaade

Meie jaemüügi valdkonna kliendisuhete turunduse südameks on tsentraalne kliendiandmete ladu, mis annab täieliku ülevaate kliendi tegevustest, kaasa arvatud ostud, tagastused ning osalemine kampaaniates ja eripakkumistes. Nüüd, kus selline teave on teile hästi juurdepääsetav, saate:

·      kliendiga personaalselt suhelda

·      rohkem tulu teenida, tehes sobivaid ristmüügi ja lisamüügi pakkumisi

·      luua tõhusamaid turunduskampaaniaid, mis põhinevad klientide ajalool ja teadaolevatel eelistustel

·      tõhustada oma klienditeenindust, pakkudes ja kasutades püsikliendisoodustusi vahetult kliendiga tegelemise kohas

Püsikliendipunktide ja kinkekaartide lihtne jälgitavus ja haldus

MICROS pakub ka ühtset ja kõikehõlmavat püsikliendipunktide ja kinkekaartide haldust ja jälgimist, kusjuures selle lahenduse abiga saate mõlemaks otstarbeks ühte integreeritud kaarti kasutada. Kaardid saab kohe välja anda – olgu internetis, kaupluses või e-posti teel – ning neid saab kasutada kõigis kanalites. Kuna kõik kaartidega seotud tegevused salvestatakse reaalajas, on püsikliendipunktid ja kinkekaartide saldod alati viimase tehingu täpsusega teada.

Püsikliendipunktide ja kinkekaartide kasutamine muutub lihtsaks ja paindlikuks. Näiteks saate nüüd anda oma müüjatele võimaluse kliendile tema rahulolu huvides tema ebaõnnestunud ostukogemuse kompenseerimiseks lisapunkte või kinkekaardi raha anda.

Kohandage programmi vastavalt oma vajaduste muutumisele

Müüjad saavad nüüd kampaaniaprogramme kohandada ning uusi pakkumisi teha ja neid konkreetsetele klientidele häälestada, ilma et IT-osakond peaks neid selles aitama. Muuhulgas on lihtne kliente kohe ostmisele motiveerida või nende ostukorvi väärtust suurendada, pakkudes lisapunkte või kinkekaardi raha, kui nad tooteid mingis konkreetses koguses või üle mingi konkreetse summa ostavad.

Üldpilt kanaliüleseks äriks

MICROS töötab välja lahendusi kõigile teie kanalitele, võimaldades kanaliülest müüki ja piirideta teabejagamist. Lisaks on need lahendused loodud selliselt, et ühenduvad lihtsasti ka olemasolevate süsteemidega.

Loe RELATE RETAIL CRM tootest