HOTELLIKETID

 

MICROS OPERA ärilahendus pakub tõeliselt laialdast tarkvarapaketti hotellide haldamiseks. OPERA süsteem pakub hotelliettevõtjale võimalust jagada teavet erinevate rakenduste ning samuti mitmete hotellide vahel, omades ühte andmebaasi. Spetsiaalselt disainitud hotellikettide nõudmisi arvestades, pakub OPERA kesksüsteemi lahendusi, mille hulgast leiame tsentraliseeritud hotellitubade broneerimise, keskse kliendiinfo süsteemi, kliendisuhete juhtimise (CRM) paketi, mis kõik on loodud spetsiifilisi majutusvaldkonna nõudeid arvestades.

OPERA Ärilahendus

  • Kohandatav erinevate hotellide vajadustele
  • Erinevad kasutusvõimalused
  • Kesksüsteemi hotelliketi juhtimiseks

 

 

OPERA HOTELLILAHENDUSED

OPERA Property Management System pakub kõiki vahendeid broneeringute haldamiseks, klientide hotellitubadesse sisse ja välja kirjutamiseks, tubade määramiseks ja inventari haldamiseks ning juba hotellis viibivate külaliste vajadustega arvestamiseks. Raamatupidamise ning arvete hõlbus käsitlemine.

Loe edasi...

TSENTRALISEERITUD JUHTIMINE

Tõhusta protsesse keskse juhtimise teel, oma paremat ülevaadet kõikide majade toimingutes ja suurenda uue äri võimalusi, tõhusta interneti teel tulevaid tellimusi ja klientide lojaalsust.

Loe edasi...

DISTRIBUTSIOONI LAHENDUSED

Ole seal kus su kliendid on ja võta vastu globaalne on-linekorporatiivne ja puhkajatest publik meie järgmise põlvkonna tehnoloogia abil.

Loe edasi...

LISATAVAD LAHENDUSED

Meie lahenduste laiast valikust leiad tooteid ja tehnoloogiaid, mis vastavad sinu ettevõtte vajadustele ja täiustavad juba kasutusele võetud süsteeme.

Loe edasi...