Iseseisvad majutusasutused ja hotellide korporatsioonid

Nii nagu iga hotell on omanäoline, on igal hotellil ka oma spetsiifilised vajadused. Vastamaks kasvavatele nõudmistele ning spetsialiseerumistele hotelliturul, pakub MICROS-Fidelio Suite8 paindlikkust, mis täidab konkreetse turu erinõuded. Sõltumata sellest, kas tegemist on kuurorti või linnahotelliga, pansionaadi või luksusliku SPAga, butiik- või säästuhotelliga - Suite8 sobib täiuslikult teie vajadustele.

Lihtsalt paigaldatav süsteem pakub erinevaid seadistusvõimalusi ja ühendab omavahel kasutajasõbralikud moodulid nagu kliendisuhete haldamine, majahaldus, konverentsi- ja toitlustusteenuste juhtimine, laokontroll, on-line tellimused ning teised moodulid, ühte terviklikku ja integreeritud lahendusse.

 

TÄIELIKULT INTEGREERITUD:

  • Protsesside automatiseerimiseks
  • Hindade optimeerimiseks vastavalt täituvusele ja müügi suurendamiseks
  • Suuremaks külaliste rahuloluks ja lojaalsuseks

 

 

MAJUTUSTEENUSE HALDAMINE JA JUHTIMINE

Moderniseeri oma äri ja suurenda klientide rahulolu Micros- Fidelio hotellijuhtimistarkvaraga.

Loe edasi...

DISTRIBUTSIOONI LAHENDUSED

 

Tee kõik oma erinevad broneerimisvõimalused saadavaks onlines, näiteks lapse hinnad, golfi- või SPA paketid ning paljud teised tooted.

Loe edasi...

 

ÜHENDA HOTELLE

Property Connector on vahend kliendi profiilide vahendamiseks, tsentraliseerimiseks ja sünkroniseerimiseks ning hotellide vahelisteks risttellimusteks.

Loe edasi...

LISATAVAD LAHENDUSED

 

Meie lisatavate lahenduste hulgast leiad laia valiku tooteid mis täiustavad sinu majahaldust ja pakuvad sulle lisavõimalusi oma äri juhtimiseks.

Loe edasi...