MAJUTUSTEENUSE HALDAMINE JA JUHTIMINE

Moderniseeri oma äri ja suurenda klientide rahulolu MICROS-Fidelio hotellijuhtimistarkvaraga. Moodulitest koosnev lahenduste pakett aitab teil hallata tellimusi, külaliste andmeid, inventari ja majasiseseid teenuseid sujuvalt ning tõhusalt. Vastuvõtu-, kliendisuhete-, konverentsi- ja toitlustuskorralduse ning SPA juhtimise integratsioon tagab teile kiire juurdepääsu vajalikule teabele, mille abil saavutate kõrgetasemelisema klienditeeninduse.

MICROS-FIDELIO SUITE8

Ideaalselt sobiv mistahes suurusega ärile. Selleks, et täita erinevate vajaduste ning nõudmistega klientide soove, on Suite8 saadaval nii Professional kui ka Small Business Edition pakettidena. Lahendus on täielikult laiendatav erinevatele vajadustele ning toetab nii ühe kui mitme erineva asukohaga hotelliärisid.

Loe edasi...

MICROS-FIDELIO SUITE8 CRM

Laiaulatuslik CRM moodul on Suite8 lahenduse tuum. Iga osakond hotellis omab sellele juurdepääsu ning töötab samade kliendiprofiilidega muutes nende käsitlemise igapäevatöö automaatseks osaks.

Loe edasi...

 

MICROS-FIDELIO SUITE8 CCM

Suite 8 Conference & Catering Management (CCM) moodul lubab integreerida kõik Teie üritusega seotud tegevused või siis lihtsalt vaadata sündmuste hetkeseisu. Kogu olulisem teave on võimalik kuvada teile lühiülevaatena.

Loe edasi...

 

SUITE8 JA SOTSIAALSED VÕRGUSTIKUD

Suite 8 võimaldab Facebooki ja Twitteriga suhtlemist. 

Loe edasi...