Kiirtoitlustus

MICROS RESTORANI LAHENDUSED-TÄIELIKULT KOHANDATAVAD, PAINDLIKUD JA INTEGREERITUD

 

Tüüpiline kiirtoitlustus restoran otsib viise kuidas suurendada tehingute arvu, omandada rohkem kliente, suurendada äri efektiivsust ja vähendada kadu läbi parema aruandluse ja prognoosimise. Eelnevale lisaks peavad nad suurendama teeninduse kiirust ja kvaliteeti, kasvatamaks klientide lojaalsust.

Lahendused:

Läbi oma RES ja eBusiness lahenduste pakub MICROS  täielikult integreeritud lähenemist, mis hõlmab täielikku lahenduste portfoliot alustades müügipunkti süsteemist ning lõpetades konsolideeritud on-line aruandlusega, mis parandavad toitlustuskoha efektiivsust ja klientide külastuselamust.

 

Anna oma klientidele võimalus valida ja lase neil teha oma tellimused kas kohapeal letist, kasutades iseteenindavat Kioskit, telefoni teel või internetis. POS süsteem ühendab tellimuste ja kohaletoimetamise protsessi ning lingib ta ettevõte sisese kommunikatsiooniga.

 

Tarkvara komplekt pakub ka muid lisavõimalusi opereerimise parandamaiseks nagu laudade juhtimine, tellimine, digitaalne menüü ekraan, kööginäidiku süsteem jne.

RES on ümbritsetud valiku kogu äri hõlmavate lahendustega, mis annavad võimaluse kogu ketti hõlmavaks juhtimiseks ja internetipõhiseks aruandluseks, mis on kasutatav nii kohalike üksuste juhtide kui ka regionaalse või globaalse peakontori poolt. Need lahendused pakuvad võimalusi lao ja tööjõu juhtimiseks ning aruandluseks.

Sul on restoranide kett? Pole probleemi. Kohaliku POS süsteemi märkamatu ühendus kesksete lao- ja tööjõu juhtimise lahendusega, aruandlusega, CRM-i ja lojaalsussüsteemidega, kahjumi ennetamise süsteemiga jne annab ketirestoranidele perfektse lahenduse oma keti efektiivseks ja innovatiivseks juhtimiseks.

Kasu:

-          Suurenenud müük

-          Paranenud tegevuse efektiivsus

-          Intuitiivne kasutajaliides juhib koolitamata tõõtajad läbi müügiprotsessi tehes ettepanekuid lisamüügiks

-          Suurenenud kliendi lojaalsus ja rahulolu

-          Paranenud organisatsiooni sisene infovahetus ja otsuseid toetav informatsioon

-          Suurenenud müük läbi kaasaaegse mobiilse tehnoloogia

RES MICROS 3700 lühidalt:

-         Täielikult integreeritud lahendused sisaldades klienditeeninduse, toiduvalmistamise- ja lao juhtimise tarvkavara

-          Täielikult kohandadavad ja paindlikud moodulid

-          Investeeringu kaitse

-          Ühendus MICROSE e-äri lahendustega erinevate seadistuse võimalustega

-          „Ühe peatuse“ lahendused

 

Lahendused kohvikutele ja baaridele:

-          Iseseisvad kohvikud ja baarid: RES MICROS 3700 RESTORANIDE JUHTIMISLAHENDUS

-          Keti ja frantsiisi organisatsioonidele: MICROS 3700 POS ja eBusiness