Täisteenindus restoran

MICROS RESTORANI LAHENDUSED - TÄIELIKULT KOHANDATAVAD, PAINDLIKUD, INTEGREERITUD

 

Tüüpilise täisteenindusrestorani väljakutseks tänapäeval on - kuidas organistasiooni töövoolu, ressursside planeerimise optimiseerimise ja moderniseerimise juures suurendada klientide ringlust ja käivet.

Lahendused

MICROS-e abil on võimalik koostada vastavalt teie nõudmistele ja vajadustele lahendus, mis on täpselt sobilik hoolimata sellest, kas tegemist on üksiku restorani müügipunktiga või integreeritud restoraniketi keskse haldusega. MICROS pakub laia valikut erinevaid lahendusi, mille kombineerimisel leitakse teile sobivaim variant. Valige toiduvalmistamise protsessi kiirendavate vahendite laiast valikust omale sobivad tooted, tegemata järelandmisi kvaliteedis. Suurendage klientide ringlust laudade juhtimise lahendusega ning müüki eesmärgistatud turundusega.

MICROS „algusest lõpuni" lahenduste portfolio hõlmab müügipunktisüsteemide lahendusi, lao juhtimise lahendusi, laudade juhtimise lahendusi, tööjõu juhtimise lahendusi, CRM ja lojaalsussüsteemide lahendusi, aruandluse vahendeid ja palju muud.

Kasu:

-          Paranenud efektiivsus

-          Paranenud inforinglus organisatsioonis ja otsuseid toetav informatsioon

-          Suurenenud kliendirahulolu ja -lojaalsus

-          Suurenenud müük

MICROS restoranilahendused lühidalt:

-          Täielikult integreeritud lahendused sisaldavad: klienditeeninduse, toiduvalmistamise- ja  lao juhtimise moodulit

-          Täielikult kohandatavad ja paindlikud tooted

-          Investeeringu kaitse

Tooted täisteenindus restoranile:

Üksik restoran, ainult kassasüsteem (POS): MICROS 9700 HMS


Üksik restoran, ettevõtte lahendus: RES 3700 RES RESTORANI ETTEVÕTTE LAHENDUS

Internetipõhised lahendused: eBusiness lahendus


Laudade broneerimise lahendus: Guest Connection